Zespół języka angielskiego

  1. mgr Anna Golusińska-Ćwiek
  2. mgr Jan Konieczny
  3. mgr Dorota Korczyńska-Graj
  4. mgr Małgorzata Merkis
  5. mgr Anna Muszyńska-Szymańska
  6. mgr Adam Palonek
  7. dr Piotr Wojciech Parczewski
  8. mgr Joanna Stankiewicz-Majkowska
  9. mgr Marzena Surówka
  10. mgr Robert Szymański
  11. mgr Piotr Trojanek

 

mgr Anna Golusińska-Ćwiek – starszy wykładowca
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 215A
mail: anna.golusinska-cwiek@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 93

 

 


 

mgr Jan Konieczny – starszy wykładowca
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: jan.konieczny@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98

 

 


 

mgr Dorota Korczyńska-Graj – wykładowca
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: dorota.korczynska-graj@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98

 

 


 

mgr Małgorzata Merkis – starszy wykładowca
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: malgorzata.merkis@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98

 


 

mgr Anna Muszyńska-Szymańska – wykładowca
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: anna.muszynska-szymanska@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98

 

 


 

mgr Adam Palonek – lektor
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: adam.palonek@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98

 

 


 

dr Piotr Wojciech Parczewski – adiunkt
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: piotr.parczewski@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98

 

 


 

mgr Joanna Stankiewicz-Majkowska – starszy wykładowca
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: joanna.stankiewicz-majkowska@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98

 

 


 

mgr Marzena Surówka – wykładowca, zastępca kierownika Studium
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 306B
e-mail: marzena.surowka@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 31

 

 


 

mgr Robert Szymański – wykładowca
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: robert.szymanski@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98

 

 


 

mgr Piotr Trojanek – lektor
siedziba: Kwiatkowskiego pokój 305B
mail: piotr.trojanek@tu.koszalin.pl
tel. 94 343 91 98