Konsultacje w sesji egzaminacyjnej (sem. letni 2016/2017)

Konsultacje w sesji egzaminacyjnej w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017
dla języków: angielskiego, niemieckiegorosyjskiego

K-Kwiatkowskiego, R-Racławicka, Śn-Śniadeckich

 

JĘZYK ANGIELSKI (kontakt z zespołem języka angielskiego)

mgr Anna Golusińska-Ćwiek

14.06 godz. 16:00-18:00 215A/K
16.06 godz. 10:00-12:00 215A/K
20.06 godz. 10:00-12:00 215A/K
23.06 godz. 10:00-12:00 215A/K
27.06 godz. 10:00-12:00 215A/K

mgr Jan Konieczny

13.06 godz. 09:00-11:00 201-1H/Śn
13.06 godz. 15:00-17:00 201-1H/Śn
20.06 godz. 11:00-13:00 201-1H/Śn
23.06 godz. 09:00-11:00 201-1H/Śn
27.06 godz.  09:00-11:00 201-1H/Śn

mgr Dorota Korczyńska-Graj

13.06 godz. 09:15-11:15 201-1H/Śn
14.06 godz. 09:15-11:15 201-1H/Śn
20.06 godz. 09:15-11:15 305B/K
23.06 godz.  09:15-11:15 305B/K
27.06 godz.  09:15-11:15 305B/K

mgr Małgorzata Merkis

13.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
14.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
20.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
23.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
27.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

mgr Anna Muszyńska-Szymańska

14.06 godz. 9:45-11:45 305B/K
16.06 godz. 15:30-17:30 208B/R
20.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
23.06 godz. 15:30-17:30 208B/R
27.06 godz. 12:00-14:00 305B/K

mgr Adam Palonek

14.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
16.06 godz. 15:00-17:00 305B/K
20.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
23.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
27.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

dr Piotr Parczewski

13.06 godz. 08:00-10:00 305B/K
14.06 godz. 08:00-10:00 305B/K
20.06 godz. 08:00-10:00 305B/K
23.06 godz. 08:00-10:00 305B/K

27.06 godz. 08:00-10:00 305B/K

mgr Ewa Sokołowska-Katzer

 

mgr Joanna Stankiewicz-Majkowska

13.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
20.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
23.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
26.06 godz. 10:30-12:30 305B/K

mgr Marzena Surówka

13.06 godz. 09:00-11:00 306B/K
14.06 godz. 09:00-11:00 306B/K
20.06 godz. 12:00-14:00 306B/K
23.06 godz. 11:00-13:00 306B/K
27.06 godz. 09:00-11:00 306B/K

mgr Iwona Sznajderska

12.06 godz. 9:00-11:00 305B/K
13.06 godz. 8:00-10:00 305B/K
19.06 godz. 12:00-14:00 305B/K
23.06 godz. 12:00-14:00 305B/K
27.06 godz. 17:00-19:00 305B/K

mgr Robert Szymański

13.06 godz. 9:00-11:00 208B/R
16.06 godz. 14:00-16:00 208B/R
20.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
23.06 godz. 15:30-17:30 208B/R
27.06 godz. 09:00-11:00 208B/R

mgr Piotr Trojanek

13.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
16.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

20.06 godz. 9:00-11:00 305B/K
23.06 godz. 9:00-11:00 305B/K
27.06 godz. 9:00-11:00 305B/k

JĘZYK NIEMIECKI (kontakt z zespołem języka niemieckiego)

mgr Henryk Gaweł

13.06 godz. 9:00-11:00 305B/K
14.06 godz. 9:00-11:00 305B/K
19.06 godz. 9:00-11:00 305B/K
23.06 godz. 08:00-10:00 305B/K
26.06 godz. 9:00-11:00 305B/K

mgr Joanna Patan

13.06 godz. 07:30-09:30 306B/K
16.06 godz. 08:30-10:30 306B/K
20.06 godz. 08:00-10:00 306B/K
23.06 godz. 11:00-13:00 306B/K
27.06 godz. 10:00-12:00 306B/K

mgr Anna Szweda

 

mgr Małgorzata Wilk

13.06 godz. 08:30-10:30 305B/K
14.06 godz. 08:30-10:30 305B/K
20.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
23.06 godz. 08:30-10:30 305B/K
27.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

JĘZYK ROSYJSKI (kontakt z zespołem języka rosyjskiego)

mgr Jan Winkler

13.06 godz. 18:00-18:50 416B/K
14.06 godz. 10:00-10:50 416B/K
20.06 godz. 18:00-18:50 416B/K
23.06 godz. 09:00-09:50 416B/K
26.06 godz. 18:00-18:50 416B/K