Oferta kursów dla uczniów szkół gimnazjalnych 2016/17 (angielski i niemiecki)

Studium Języków Obcych Politechniki Koszalińskiej pragnie zaprosić uczniów klas drugich i trzecich szkół gimnazjalnych do uczestnictwa w kursach przygotowujących do egzaminów gimnazjalnych z języka angielskiego.
Ponadto proponujemy również zajęcia z języka niemieckiego: „Deutsch ist nicht so schwer” dla uczniów zainteresowanych ugruntowaniem i rozszerzeniem swojej podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Kursy zostały przygotowane przez zespół doświadczonych lektorów naszej Uczelni i będą prowadzone przez dwa semestry, w dziesięcioosobowych grupach, w nowoczesnej sali multimedialnej.

Jesteśmy przekonani, że dodatkowe zajęcia w warunkach akademickich, nie tylko pomogą uczniom zdać egzamin końcowy z języka obcego z lepszym wynikiem, ale także zachęcą i przygotują do kontynuowania edukacji językowej na poziomie średnim i wyższym.

Kursy odbywać się będą w siedzibie SJO przy ulicy Kwiatkowskiego 6E w sali multimedialnej w grupach 10-cio osobowych 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. 

Łączna ilość godzin kursowych: 40
Liczba uczestników: 10
Czas trwania kursu: 2 semestry (I semestr 30 godz., II semestr 10 godz)
Ilość godzin w tygodniu: 1 x 2 godziny lekcyjne w tygodniu
Łączna cena kursu: 640 PLN/osoba
Możliwa jest płatność w 2 ratach:
- pierwsza rata 480 złotych płatna przed rozpoczęciem kursu,
- druga rata 160 złotych płatna do końca stycznia 2017.

Planowany termin zakończenia kursu: kwiecień 2017
Zgłoszenia w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapisy osobiście w sekretariacie SJO w godzinach 8:00-15:30 do końca września 2016.

ZAPRASZAMY!

* Podręczniki nie są wliczone w cenę kursu.
* W przypadku mniejszej liczby uczestników w grupie cena lub liczba godzin kursu może ulec zmianie