14. Środkowopomorskie Targi Pracy Kronospan Job Fair 2016

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej gorąco zapraszamy studentów i absolwentów Politechniki Koszalińskiej na 14. Środkowopomorskie Targi Pracy Kronospan Job Fair 2016

17 marca 2016r. roku godziny 10:00 – 15:00, Hala Widowiskowo–Sportowa przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie

największych targów pracy w naszym regionie. Poprzednia edycja zgromadziła 70 firm i instytucji rynku pracy oraz ponad 3000 osób poszukujących pracy.

To najważniejszy czas i miejsce dla twojej przyszłej kariery

Niezależnie od tego, czy już poszukujesz pracy, czy studiujesz i nie myślisz jeszcze o karierze zawodowej, udział w targach pracy to obowiązkowy punkt planu zawodowego, którego celem jest zatrudnienie.

Dlaczego nie może Ciebie zabraknąć na Targach?

  • Targi to wymiana informacji o rynku pracy. Tam jak w soczewce skupia się cała siła, przede wszystkim, regionalnego potencjału zatrudnienia.
  • Odwiedzając targi,dowiesz czy za 2-3 lata kiedy Ty będziesz wchodzić na rynek pracy, będzie możliwość rozwijania własnej kariery zawodowej w danej branży.
  • Dowiesz się więcej od swoich rówieśników, którzy pozostali w domu, jakie wymagania stawiają firmy przyszłym pracownikom.
  • Możesz już teraz podjąć decyzję co należy robić, aby po studiach mieć więcej możliwości zatrudnienia.
  • Targi to także możliwość uczestnictwa w imprezach towarzyszących, ciekawych prelekcjach, panelach i spotkaniach.

Oferta targów pracy jest na tyle bogata, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie do tego wydarzenia. Tylko wtedy przyniesie ono wymierne korzyści. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swoje CV, zapoznać się z planem wystawców umieszczonym na stronie targowej www.targipracy.koszalin.pl oraz prześledzić, który pracodawca poszukuje osób o podobnych do Twoich kompetencjach.

Korzystaj w pełni - nie obawiaj się podejść i zapytać wystawców czego oczekują od przyszłych kandydatów do pracy. Targi to jedyne miejsce,gdzie bez stresu możesz zaprezentować swoją kandydaturę i nawiązać relacje z, być może przyszłym, pracodawcą.