Konsultacje w sesji egzaminacyjnej (sem. letni 2014/2015)

Konsultacje w sesji egzaminacyjnej w semestrze letnim roku akademickiego 2014/2015
dla języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego

K-Kwiatkowskiego, R-Racławicka, Śn-Śniadeckich

 

JĘZYK ANGIELSKI (kontakt z zespołem języka angielskiego)

mgr Anna Golusińska-Ćwiek

18.06 godz. 10:00-12:00 215A/K
24.06 godz. 10:00-12:00 215A/K
29.06 godz. 10:00-12:00 215A/K
30.06 godz. 10:00-12:00 215A/K

mgr Jan Konieczny

19.06 godz. 10:00-12:00 208B/R
23.06 godz. 10:00-12:00 208B/R
29.06 godz. 10:00-12:00 208B/R
30.06 godz. 10:00-12:00 208B/R

mgr Dorota Korczyńska-Graj

17.06 godz. 09:15-11:15 201-1H/Śn
24.06 godz. 09:15-11:15 201-1H/Śn
29.06 godz. 09:30-11:30 305B/K
30.06 godz. 09:30-11:30 305B/K

mgr Małgorzata Merkis

18.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
26.06 godz. 15:00-17:00 02C/Śn
29.06 godz. 12:00-14:00 305B/K
30.06 godz. 10:00-12:00 305B/K

mgr Anna Muszyńska-Szymańska

15.06 godz. 14:00-16:30 209B/R
17.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
22.06 godz. 14:00-16:30 209B/R
24.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
29.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
30.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

mgr Adam Palonek

19.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
24.06 godz. 10:30-12:30 305B/K
29.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
30.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

dr Piotr Parczewski

17.06 godz. 09:00–11:00 305B/K
24.06 godz. 16:00–18:00 305B/K
29.06 godz. 09:00–11:00 305B/K
30.06 godz. 09:00–11:00 305B/K

mgr Ewa Sokołowska-Katzer

17.06 godz. 13:00-15:00 201-1H/Śn
22.06 godz. 08:00-10:00 02C/Śn
29.06 godz. 08:00-10:00 02C/Śn
30.06 godz. 08:00-10:00 02C/Śn

mgr Joanna Stankiewicz-Majkowska

18.06 godz. 13.00-15.00 02C/Śn
24.06 godz. 09.30-11.30 305B/K
29.06 godz. 15.00-17.00 305B/K
30.06 godz. 09.30-11.30 305B/K

mgr Marzena Surówka

17.06 godz. 13:00-15:00 306B/K
24.06 godz. 10:00-12:00 306B/K
29.06 godz. 10:00-12:00 306B/K
30.06 godz. 10:00-12:00 306B/K

mgr Iwona Sznajderska

19.06 godz. 13:00-15:00 305B/K
24.06 godz. 17:30-19:30 305B/K
29.06 godz. 17:00-19:00 305B/K
30.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

mgr Robert Szymański

17.06 godz. 09:00-11:00 208B/R
22.06 godz. 09:00-11:00 208B/R
29.06 godz. 09:00-11:00 208B/R
30.06 godz. 11:00-13:00 208B/R

mgr Piotr Trojanek

17.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
24.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
29.06 godz. 09:00-11:00 201-1H/Śn
30.06 godz. 09:00-11:00 201-1H/Śn

JĘZYK NIEMIECKI (kontakt z zespołem języka niemieckiego)

mgr Henryk Gaweł

19.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
22.06 godz. 09:00-11:00 208B/R
29.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
30.06 godz. 10:00-12:00 208B/R - nie odbędą się (zwolnienie lekarskie)

mgr Joanna Patan

18.06 godz. 09:00-11:00 306B/K
24.06 godz. 10:00-12:00 306B/K
29.06 godz. 12:00-14:00 306B/K
30.06 godz. 12:00-14:00 306B/K

mgr Anna Szweda

17.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
23.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
29.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
30.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

mgr Małgorzata Wilk

17.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
24.06 godz. 10:00-12:00 305B/K
29.06 godz. 09:00-11:00 305B/K
30.06 godz. 09:00-11:00 305B/K

JĘZYK FRANCUSKI (kontakt z zespołem języka francuskiego i hiszpańskiego)

mgr Dominika Tyborska informacje w sekretariacie SJO

JĘZYK HISZPAŃSKI (kontakt z zespołem języka francuskiego i hiszpańskiego)

mgr Monika Bamburak informacje w sekretariacie SJO

JĘZYK ROSYJSKI (kontakt z zespołem języka rosyjskiego)

mgr Jan Winkler 19.06 godz. 10:00-11:00 305B/K
22.06 godz. 10:00-11:00 305B/K
29.06 godz. 16:00-17:00 305B/K
30.06 godz. 10:00-11:00 305B/K